ELTOM Henryk Tomasik, Nawilżanie Profesjonalne, Ozonatory, Jonizatory

02-495 Warszawa, Siłaczki 3/9 lok. 320

81 820... 37 67więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Aktualności

Profesjonalny nawilżacz powietrza TURBO N45

Profesjonalny nawilżacz powietrza TURBO N45

Wytwarzanie mgły lub aerozoli przez nawilżacz Turbo N45 (technika ultradżwiękowa) sprawia, że posiada on kilka bardzo cennych cech:
- zwiększony zbiornik umożliwia dłuższą bezobsługową pracę w zastosowaniach bez automatycznego poboru wody.
- duża pokrywa zwiększa wydajność emitowanej mgły z racji możliwości zamontowania w niej dwóch wylotów mgły o średnicy do 150 mm każdy.
- energooszczędność – pobory mocy zestawów / generatora mgły, wentylatora i zasilacza/ zawierają się w przedziale 170-480W (w zależności od zastosowanego generatora i wentylatora)
- wytwarzanie wilgoci w postaci mgły o temperaturze otoczenia i doskonałym rozdrobnieniu 1÷30 mikronów - mgiełka w całości jest absorbowana przez powietrze w całym pomieszczeniu lub nawilża określone strefy stanowiskowe.
- wykonanie z najlepszych materiałów umożliwia wytwarzanie aerozoli z agresywnych roztworów wodnych solankowych aromaterapeutycznych, agrotechnicznych lub zawierających specjalistyczne składy chemiczne o różnym spektrum rozdrobnienia.
- uzyskanie natychmiastowo po włączeniu pełnej wydajności emisji mgły lub aerozoli oraz umożliwienie automatycznej regulacji wilgotności w pomieszczeniach za pomocą prostych regulatorów wilgotności.
- poprawna praca w wodzie z normalnych ujęć komunalnych i przemysłowych bez potrzeby stosowania różnego rodzaju filtrów czy instalacji zmiękczających. Nie dotyczy to przypadków gdy wymogi procesów technologicznych wymagają stosowania wody destylowanej demineralizowanej lub wodnych roztworów związków chemicznych.
- woda w zbiorniku nawilżacza Turbo N może być sukcesywnie uzupełniane do poziomów między MINIMUM a MAXIMUM przez użytkownika lub automatycznie dla wersji z automatycznym pobieraniem wody APW (z sieci wodociągowej)
- zasysane do zbiornika zestawu powietrze równocześnie z wzbogaceniem w mgłę, uwalniane jest z zanieczyszczeń typu kurze, pyły, zapachy pochłaniane przez wodę w zbiorniku i okresowo usuwane poprzez zawór spustowy- nawilżacza turbo doskonale oczyszczają powietrze.
- dla wymogów realizacji określonych procedur nawilżania w procesach produkcyjnych aromaterapeutycznych agrotechnicznych i profilaktyki zdrowotnej zestawy Turbo N
i generatory aerozoli Turbo GA wyposażamy w szafy sterujące do realizacji wymaganych procedur.
Jedynymi symbolicznymi kosztami eksploatacyjnymi nawilżaczy jest okresowa wymiana membran piezoelektrycznych

Powyższe funkcje nawilżacza Turbo N oraz generatora aerozoli Turbo GA pozwalają znaleźć im bardzo szerokie zastosowania przykładowo do:

- Profesjonalnego nawilżania mgłą i jednoczesnego oczyszczania powietrza
z zanieczyszczeń typu pyły, kurze dymy itp w dużych pomieszczeniach mieszkalnych, pomieszczeniach usługowych, handlowych, produkcyjnych, sanatoryjnych itp.
o kubaturze do 2000 m³
- Zastosowań w procesach produkcyjnych i laboratoryjnych w branżach chemicznej, dziewiarskiej, poligraficznej, meblarskiej drzewnej, papierniczej, piekarniczej, malarniach, tytoniarskiej itp. jako nawilżacze stanowiskowe lub pomieszczeniowe

Wróć do listy aktualności

3

 

Kontakt

02-495 Warszawa,
Siłaczki 3/9 lok. 320

81 820... 37 67więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: bestairtech.pl


Godziny otwarcia: zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd