ELTOM Henryk Tomasik, Nawilżanie Profesjonalne, Ozonatory, Jonizatory

24-320 Poniatowa, Fabryczna 16

81 820... 37 67więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Aktualności

Profesjonalny nawilżacz powietrza TURBO N45

Profesjonalny nawilżacz powietrza TURBO N45

Wytwarzanie mgły lub aerozoli przez nawilżacz Turbo N45 (technika ultradżwiękowa) sprawia, że posiada on kilka bardzo cennych cech:
- zwiększony zbiornik umożliwia dłuższą bezobsługową pracę w zastosowaniach bez automatycznego poboru wody.
- duża pokrywa zwiększa wydajność emitowanej mgły z racji możliwości zamontowania w niej dwóch wylotów mgły o średnicy do 150 mm każdy.
- energooszczędność – pobory mocy zestawów / generatora mgły, wentylatora i zasilacza/ zawierają się w przedziale 170-480W (w zależności od zastosowanego generatora i wentylatora)
- wytwarzanie wilgoci w postaci mgły o temperaturze otoczenia i doskonałym rozdrobnieniu 1÷30 mikronów - mgiełka w całości jest absorbowana przez powietrze w całym pomieszczeniu lub nawilża określone strefy stanowiskowe.
- wykonanie z najlepszych materiałów umożliwia wytwarzanie aerozoli z agresywnych roztworów wodnych solankowych aromaterapeutycznych, agrotechnicznych lub zawierających specjalistyczne składy chemiczne o różnym spektrum rozdrobnienia.
- uzyskanie natychmiastowo po włączeniu pełnej wydajności emisji mgły lub aerozoli oraz umożliwienie automatycznej regulacji wilgotności w pomieszczeniach za pomocą prostych regulatorów wilgotności.
- poprawna praca w wodzie z normalnych ujęć komunalnych i przemysłowych bez potrzeby stosowania różnego rodzaju filtrów czy instalacji zmiękczających. Nie dotyczy to przypadków gdy wymogi procesów technologicznych wymagają stosowania wody destylowanej demineralizowanej lub wodnych roztworów związków chemicznych.
- woda w zbiorniku nawilżacza Turbo N może być sukcesywnie uzupełniane do poziomów między MINIMUM a MAXIMUM przez użytkownika lub automatycznie dla wersji z automatycznym pobieraniem wody APW (z sieci wodociągowej)
- zasysane do zbiornika zestawu powietrze równocześnie z wzbogaceniem w mgłę, uwalniane jest z zanieczyszczeń typu kurze, pyły, zapachy pochłaniane przez wodę w zbiorniku i okresowo usuwane poprzez zawór spustowy- nawilżacza turbo doskonale oczyszczają powietrze.
- dla wymogów realizacji określonych procedur nawilżania w procesach produkcyjnych aromaterapeutycznych agrotechnicznych i profilaktyki zdrowotnej zestawy Turbo N
i generatory aerozoli Turbo GA wyposażamy w szafy sterujące do realizacji wymaganych procedur.
Jedynymi symbolicznymi kosztami eksploatacyjnymi nawilżaczy jest okresowa wymiana membran piezoelektrycznych

Powyższe funkcje nawilżacza Turbo N oraz generatora aerozoli Turbo GA pozwalają znaleźć im bardzo szerokie zastosowania przykładowo do:

- Profesjonalnego nawilżania mgłą i jednoczesnego oczyszczania powietrza
z zanieczyszczeń typu pyły, kurze dymy itp w dużych pomieszczeniach mieszkalnych, pomieszczeniach usługowych, handlowych, produkcyjnych, sanatoryjnych itp.
o kubaturze do 2000 m³
- Zastosowań w procesach produkcyjnych i laboratoryjnych w branżach chemicznej, dziewiarskiej, poligraficznej, meblarskiej drzewnej, papierniczej, piekarniczej, malarniach, tytoniarskiej itp. jako nawilżacze stanowiskowe lub pomieszczeniowe

Wróć do listy aktualności

3

 

Kontakt

24-320 Poniatowa,
Fabryczna 16

81 820... 37 67więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok


Godziny otwarcia: już zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd