ELTOM Henryk Tomasik, Nawilżanie Profesjonalne, Ozonatory, Jonizatory

02-495 Warszawa, Siłaczki 3/9 lok. 320

81 820... 37 67więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Specjalizacje i marki

Firma nasza zajmuje się projektowaniem i produkcją profesjonalnych urządzeń i rozwiązań służących szeroko pojętej obróbce powietrza. Ozonowanie, nawilżanie, jonizacja, aromaterapia to pojęcia bardzo dobrze nam znane zarówno w ujęciu przemysłowym, zdrowotnym ( sanatoria, szpitale, gabinety urody) jak i domowym. Posiadamy w ofercie całą gamę produktów poczynając od ładnych ozdobnych nawilżaczy domowych, poprzez bardziej specjalizowane urządzenia małej i średniej wielkości (rodzina nawilżaczy Turbo) na "kombajnach" kończąc (rodzina produktów SPA wyposażanych na życzenie w bardzo wydajne wentylatory promieniowe). Na życzenie oferujemy również w sprzedaży detalicznej same generatory ultradźwiękowe mgły (posiadające od jednej do dwunastu membran), które można zastosować we własnych rozwiązaniach. 
Proponujemy rozwiązania "szyte na miarę" - dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. Dzięki takiemu podejściu zrealizowaliśmy już szereg rozwiązań dla pieczarkarni, szklarni, tunelów foliowych pod uprawy, piekarni, cukierni, obiektów typu SPA (np. groty solne), przy procesach technologicznych wymagających określonych parametrów wilgotności powietrza (produkcja tabletek do zmywarek, tapet, itp.) 
Nasze urządzenia mogą pracować również jako zamgławiacze do celów bakteriobójczych, grzybobójczych, deratyzacji oraz do dokarmiania roślin czy też innych zastosowań agrotechnicznych.
Jako rozszerzenie działalności oferujemy również szereg produktów prozdrowotnych opartych głównie na magnetoterapii (plastry i pasy magnetyczne, klipsy zapobiegające chrapaniu, eleganckie bransolety tytanowe z magnesami) oraz urządzenie eliminujące chrapanie Snore Stopper.
Ważnym składnikiem naszej oferty, z punktu widzenia zaspokojenia potrzeb określonej grupy klientów, jest też handel membranami piezoelektrycznymi do całej gamy urządzeń obecnych na rynku, o różnych średnicach i parametrach. Jesteśmy w stanie sprowadzić dla Państwa określone membrany jeśli aktualnie nie posiadamy ich w ofercie.

 

3

 

Kontakt

02-495 Warszawa,
Siłaczki 3/9 lok. 320

81 820... 37 67więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: bestairtech.pl


Godziny otwarcia: zamknięte

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd